Sınav Tarihleri

             Özel Antalya Deniz Koleji, Antalya Özbilgi Dershaneleri kurucuları da olan eğitimciler Mehmet GÜNAY, Mehmet ÖZKAYNAK, Mehmet AYKURT ve Halil ABİDİN tarafından kurulmuştur.

            Uzun yıllar devlet okulları ve dershanecilik sektöründe hizmet veren kurucular kazandıkları bilgi ve birikimleri taçlandırmak ve bir ideali daha gerçekleştirmek adına özel okulculuğa başlamışlardır.

            “Bir çocuk değişir, belki dünya değişir” felsefesi ile her çocuğu bir değer kabul eden, öğretimin yanı sıra olumlu davranışlarda kazandırarak ülkesine ve Dünya’ya faydalı bireyler yetiştirmeyi birinci hedef olarak koyan okulumuz, bu başarının yakalanmasında hiçbir fedakârlıktan kaçınmamaktadır.

            Gelecek iyi eğitilmiş toplumların olacaktır. İyi eğitilmiş toplumlar daha mutlu ve daha yaşanılır toplumlardır. Bizler bu hedefe katkıda bulunmak için çok çalışmaktayız.

            Özel Antalya Deniz Kolejinde ben yoktur, biz vardır. Tüm etkinlikler paylaşım ve katılımla gerçekleşir. Okulumuzun yolunu aydınlatan ATATÜRK’ün sönmeyen ışığıdır.

            Özel Antalya Deniz Koleji mutlu, gülen, paylaşan, insiyatif alan, çalışan ve başarılı bir geleceğe yürüyen çocukların okuludur.

Özel Antalya Deniz Koleji 2012 - © Tüm Hakları Saklıdır. Facebook Twitter ÜlkerNet